Fotogalerie

Společnost Škaryd Dřevokov s.r.o. se věnuje několika různým druhům činností, kterými jsou například výroba i velkoobchodní prodej.

Sídlo společnosti se nachází v ulici Na Valech 1721 v Chotěboři a naopak výrobní činnosti podniku probíhají především v soukromých objektech v Nové Vsi u Chotěboře.

Velkoobchodní prodej probíhá také v Chotěboři v ulici Sokolohradská 1688, naproti pivovaru Chotěboř, kde se nachází podniková prodejna. V této prodejně naleznete opravdu široký sortiment zboží zahrnující mnoho druhů spojovacího materiálu, kotevní a upínací techniky, vrtacích nástrojů, stavební chemie, brusiva, ložisek a hnacích řemenů, pilových listů a pásů, pracovních pomůcek, hutního materiálu, nanotechnologie, komínových stříšek, svařovacího materiálu a mimo jiné je tato prodejna jedním z prodejních míst piva Chotěboř.

 

Ve fotogalerii jsou k nahlédnutí fotky nově vybudovaného areálu, do kterého stěhujeme podnikovou prodejnu. Součástí této budovy je i prostorný sklad pro zboží a kancelářské místnosti.

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Součástí areálu jsou i garáže pro zemní techniku a autodopravu.

 

                                                   Nově vybudované prostory byly z části financovány i z evropského zemědělského                                                           fondu pro rozvoj venkova prostřednictvím MAS Podhůří Železných hor o.p.s.